O nás

Autolak Ro-Jo je na trhu od roku 1997 a založili ju bratia Róbert a Jozef Časný. Od svojho pôsobenia je našou hlavnou činnosťou autolakovníctvo. Za tie roky sme používali rôzne farby a materiály od rôznych výrobcov a už dávno sme došli na to, že kvalitná práca so zárukou sa dá spraviť len s kvalitnými materiálmi. Preto používame vodou riediteľné autolaky od firmy DuPont (Cromax) a Autocolor Nexa (Aquabase plus), ktoré sa radia medzi špičku medzi autolakmi.

Disponujeme dvoma striekacími kabínami, kompletným vybavením autolakovníckej dielne od značiek ako sú SATA, DeVILBISS, FESTO a RUPES.

Taktiež máme svoju vlastnú odťahovku s nosnosťou 2,7 tony a siedmimi miestami na sedenie v kabíne.

Počas našej pôsobnosti na trhu sa hlavne zaoberáme zmluvným lakovaním pre viaceré značkové servisy, najmä z Bratislavy, kde sa vyžadujú vysoké nároky na kvalitu vykonanej práce, ako je napr. čistota laku, trvácnosť laku, vypracovanosť do pôvodného stavu a hlavne dodržiavanie termínov ukončenia zákaziek pre spokojnosť zákazníka.
Na takúto prácu sme dlhoročne zvyknutí a v prípade záujmu sme kapacitne schopní zvládnuť ďalší autoservis, ktorý potrebuje kvalitnú lakovnícku prácu bez reklamácií a na čas.
Prepravu riešime vlastnou odťahovkou.

Ak chcete, aby Váš lak na vozidle VYZERAL a VYDRŽAL, ste na správnej web stránke.

„Detaily robia veľké veci.“